AllaMagic

This is the forum about magic, spells and miracles.Tai forumas apie magija, burtus ir stebuklus.
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
AllaMagic

AllaMagic - Registracijos sąlygos


Šių diskusijų administratoriai ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiose diskusijose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi administratoriai ir/arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai pranešta jūsų Interneto tiekėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad administratoriai ir/arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus suteikta jokioms trečioms šalims, tačiau administratoriai ir/arba moderatoriai negali užtikrinti visiško informacijos saugumo.

Ši diskusijų lenta naudoja sausainėlius (cookies). Juose nesaugoma jokia jūsų įvesta informacija. Sausainėliai naudojami tik kaip pagalbinė dizaino ir struktūros priemonė suteikdama jums patogumo. Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik patvirtinti jūsų registracijos detales (taip pat atsiųsti jums naują slaptažodį, jeigu kartais užmiršote seną).
1. Šiame forume negalima keiktis, įžeidinėti kitų asmenų, reklamuoti savo svetainių ar kitų tinklapių. 2.Jeigu įmanoma, rašykite lietuviškomis raidėmis, kadangi gyvename Lietuvoje.3.Prisiregistravę turite atsakyti į klausimus "Paskirstymo Šluota" temoje. Kad sužinotumėte į kurį papuolėte GETFAUTĄ : Vandens, Ugnies, Oro ar Žemės.Kai sužinosite atsakymą, turite savo profilyje užrašyti iš kokio getfauto esate. 4.Login'as turi būti vardas ir pavardė. Taip pat turite įsisąmoninti, kad čia ne Hario Poterio gerbėjų klubas, čia visai skirtingas dalykas/forumas. Todėl negalite registruotis Hario Poterio, Drako Smirdžiaus ar kitų veikėjų vardais.5. Turite lankytis pamokose, atlikinėti namų darbus, klausyti vadovų ir stengtis rinkti savo stichijai taškus.6.Nedėkite šypsenėlių pamokų metu... Nes viskas vyksta rimtai.7.Jei rašote žinutes, būkite malonūs nerašykite dviem trim sakiniais, daugiau rašykit,kadangi būna net neįdomu skaityti. Reikia stengtis įsijausti į atliekamą rolę. Tarkime - Mokinė įžengė pro atviras duris ir pamatė didelį apdulkėjusį veidrodį.Tuomet ji pažvelgė į jį ir nustėro... 8.Kiekvienas mokinys turi rašyti tik i savo Getfauto skiltį ir negali rašyti į jokio kito Getfauto betkokią skiltį.9.Registruojantis į pamokas, būtų malonu,jei nenusirašinėtumėt,net neprasidėjus mokslams Turite rašyti tai ką manote.10.Mokslo metai prasideda RUGSĖJO PIRMĄJĄ. Klasė keičiasi kas pusė metų. Kiti nauji metai prasidės SAUSIO 15-ą . 11.Lankyti privaloma ne mažiau, nei 4 pamokas.